„Poznaj swoją Naturę” dzięki aplikacji mobilnej!

Zachęcamy wszystkich do odbycia wirtualnej podróży po pięciu obszarach Natura 2000. Poznanie fascynującego świata polskiej fauny i flory możliwe jest dzięki dwóm zabawom!

1

Aplikacja „Poznaj swoją Naturę” ma na celu przybliżenie tematyki związanej z Europejską Siecią Ekologiczną Natura 2000, dzięki której chronione są siedliska przyrodnicze, rośliny i zwierzęta. Korzystając z aplikacji, użytkownik dowie się więcej na temat zagrożonych gatunków objętych ochroną na obszarach Natura 2000 w Polsce oraz pozna ich wartość przyrodniczą.

„Poznaj swoją Naturę” zabiera użytkowników w wirtualną podróż po pięciu obszarach Natura 2000: Puszczy Białowieskiej, Przełomie Wisły w Małopolsce, Ostojach Nietoperzy Beskidu Wyspowego, Bieszczadach oraz Dolinie Środkowej Noteci i Kanału Bydgoskiego. Niezwykłą przygodę zapewnią dwie zabawy: puzzle „Natura na nudy” oraz quiz „Co wiesz o naturze”, które oprócz rozrywki, dostarczą wielu ciekawych i przydatnych informacji.

Aplikacja dostępna jest na stronach:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gdos.naturaNaNude

https://itunes.apple.com/us/app/poznaj-swoja-nature/id924865365?mt=8

Aplikacja powstała w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej „Poznaj swoją Natrę”, realizowanej przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, współfinansowanej przez Unię Europejską ze środków instrumentu finansowego LFE+ oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  • Data publikacji: 12.11.2014 r
  • Tagi:
  • Autor: Poznaj Naturę
  • Drukuj
Organizator
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni