Reportaż z 5 imprez lokalnych!

W mroźne i śnieżne dni powróćmy wspomnieniami do słonecznego i gorącego lata. Zapraszamy do obejrzenia materiału podsumowującego wszystkie imprezy lokalne, które odbyły się w ramach kampanii „Poznaj swoją Naturę”.

Bez nazwy-1

Szamocin, Polańczyk, Narew, Limanowa i Puławy – w tych miejscowościach zielony namiot Natura 2000 gościł na 5 imprezach lokalnych. W każdym zakątku Polski goście chętnie odwiedzali stoisko naszej kampanii, w którym oprócz merytorycznych dyskusji na temat walorów przyrodniczych poszczególnych obszarów Natura 2000, miały miejsce quizy oraz zabawy dla najmłodszych.

Podczas imprez lokalnych odbywał się również Konkurs na Najlepszy Produkt Lokalny Obszaru Natura 2000. Łącznie we wszystkich edycjach konkursu wzięło udział 38 producentów, prezentujących najróżniejsze przysmaki i rękodzieła. Trójka najlepszych wystawców wzięła udział w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO.

Każda impreza lokalna obfitowała w wiele atrakcji, takich jak liczne występy muzyczne, pokazy artystyczne oraz zawody sportowe. Pośród nich nie zabrakło najbardziej emocjonującego wydarzenia – koncertu Andrzeja Piasecznego, będącego Ambasadorem kampanii „Poznaj swoją Naturę”. W każdej z pięciu miejscowości goście mieli okazję usłyszeć na żywo utwór „Na Lata”, towarzyszący nam od samego początku.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu.

  • Data publikacji: 30.12.2014 r
  • Tagi:
  • Autor: Poznaj Naturę
  • Drukuj
Organizator
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni