Aktualności

B

Rekrutacja do Akademii Menedżera wydłużona!

Data publikacji : 21 Kwietnia 2015 roku

W odpowiedzi na głosy osób zainteresowanych udziałem w V edycji Akademii Menedżera mamy przyjemność poinformować, że termin na przesyłanie zgłoszeń został wydłużony. Na zgłoszenia czekamy do 11 maja 2015 r.

Więcej ›
Nietoperz

W ochronie dziedzictwa kulturowego

Data publikacji : 21 Kwietnia 2015 roku

Nietoperze znajdują schronienie na obszernych, zacisznych strychach kościołów, cerkwi i klasztorów. Mimo że może rodzić to pewne niedogodności, stanowi jednocześnie wyjątkową szansę na zachowanie i renowację wielu cennych zabytków.

Więcej ›
Europejska Nagroda Natura 2000

Polskie projekty walczą o Europejską Nagrodę Natura 2000

Data publikacji : 17 Kwietnia 2015 roku

Trwa druga edycji konkursu organizowanego przez Komisję Europejską. Zwycięzcę w jednej z tegorocznych kategorii wybiorą internauci. Głosowanie trwa do 6 maja 2015 r.

Więcej ›
Żółwie

Piękno Lubelszczyzny

Data publikacji : 8 Kwietnia 2015 roku

Lubelszczyzna to zieleń, lasy, łąki, znane parki narodowe i krajobrazowe oraz doliny jednych z najdłuższych polskich rzek. Ale Lubelszczyzna to coś więcej – region występowania najrzadszych gatunków zwierząt i roślin oraz cennych siedlisk przyrodniczych.

Więcej ›
2015_Wielkanoc_GDOS_-_www

Wesołych Świąt!

Data publikacji : 3 Kwietnia 2015 roku

Radosnych chwil podczas Świąt Wielkiej Nocy, wypoczynku w gronie najbliższych, uśmiechu każdego dnia oraz słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą

Więcej ›
Organizator
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni