Aktualności

2015.04.01

Cuda przyrody nad Notecią

Data publikacji : 1 Kwietnia 2015 roku

Między Wieleniem a Osiekiem nad Notecią, położona jest jedna z najpiękniejszych dolin rzecznych w Polsce. To miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto szuka ciszy i spokoju na łonie natury. Można tu spotkać bobry, wydry, a także rzadkie gatunki ryb, takie jak bolenie czy piskorze. Nieprzypadkowo więc Dolina Noteci, jako obszar mający znaczenie dla Wspólnoty, zwyciężyła w kategorii „Natura” w konkursie „7 Nowych Cudów Polski”.

Więcej ›
life_logo_n

Dzień Informacyjny LIFE

Data publikacji : 31 Marca 2015 roku

Zapraszamy do udziału w Dniu Informacyjnym LIFE, organizowanym po raz ósmy przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wydarzenie odbędzie się 14 kwietnia 2015 roku w Warszawie

Więcej ›
Uczestnicy Akademii Menedżera

Ruszyła piąta edycja Akademii Menedżera!

Data publikacji : 27 Marca 2015 roku

17 marca 2015 r. rozpoczęła się rekrutacja do V edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju. Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2015 r.

Więcej ›
przebisniegi_1_news_image_big_gallery

Wiosna zawitała w województwie mazowieckim

Data publikacji : 24 Marca 2015 roku

Przyroda budzi się do życia, a wiosna coraz silniej zaznacza swoją obecność. W mazowieckich lasach kwitną pierwsze wiosenne kwiaty - przylaszczki i zawilce. Udokumentowano też obecność pierwszych bocianów

Więcej ›
Bez nazwy-1

Reportaż z 5 imprez lokalnych!

Data publikacji : 30 Grudnia 2014 roku

W mroźne i śnieżne dni powróćmy wspomnieniami do słonecznego i gorącego lata. Zapraszamy do obejrzenia materiału podsumowującego wszystkie imprezy lokalne, które odbyły się w ramach kampanii „Poznaj swoją Naturę”.

Więcej ›
Organizator
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni