Ambasador


Andrzej Piaseczny będzie wspierał kampanię „Poznaj swoją Naturę”. Artysta zadedykował kampanii specjalnie na tę okazję przygotowany utwór „Na Lata”.

Andrzej Piaseczny chce żyć blisko natury i przyrody. Pochodzi z Pionek, niewielkiego miasteczka na obrzeżach Puszczy Kozienickiej, mile wspomina niezwykłe, pełne tajemnic chwile, spędzane w otoczeniu przyrody. I choć życie dorosłe spowodowało, że przeniósł się do dużego miasta, to jednak po pewnym czasie zdecydował się wrócić na łono przyrody.

„Tylko w spokoju, które przynosi natura, w otoczeniu lasu, potrafię się odnaleźć. Tam zawsze znajduję wenę i nastrój do pisania. Dlatego właśnie zdecydowałem się wziąć udział w kampanii ‘Poznaj Swoją Naturę’. Liczę, że pokochacie miejsca, które promujemy” – mówi Andrzej Piaseczny.

„Ta kampania to mój wkład w zachowanie tego, co mamy najcenniejsze, naszego dziedzictwa przyrodniczego. Dla nas i dla przyszłych pokoleń. Ludzie mówią, że natura jest królestwem ciszy. Dla mnie to ogrom dźwięków. Najpiękniejsza muzyka świata” - dodaje.

Utwór „Na Lata” skomponował Seweryn Krajewski, autorem tekstu jest Andrzej Piaseczny. Artysta zachęca do włączenia się w projekt - „Poznaj swoją naturę, wsłuchaj się w jej głosy, naucz się jej melodii. Niech zostanie z nami na lata…”

Andrzej Piaseczny debiutował w 1992 roku jako wokalista kieleckiej grupy MAFIA. W roku 1996 rozpoczął karierę solową i do dzisiejszego dnia jest jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych polskich wokalistów. Na swoim koncie ma ponad 2 mln sprzedanych płyt.

Jest laureatem wielu nagród, zarówno branży muzycznej (nagroda Fryderyka dla najlepszego wokalisty, Bursztynowy Słowik), oraz publiczności (m.in. Super Jedynki, Telekamera, Victor).

www.andrzejpiaseczny.art.pl

  • Data publikacji: 1 Lipca 2013
  • Autor: Poznaj swoją Naturę
  • Drukuj
Organizator
Partnerzy medialni
Partnerzy merytoryczni