Poznaj Naturę

Co powinni suplementować Polacy

Suplementy diety to różnego rodzaju kapsułki, tabletki oraz syropy, które na stałe weszły już do diety przeciętnego Polaka. Ich przyjmowanie na przykład w postaci produktu wieloskładnikowego, pozwala radzić sobie z niedoborami różnych ważnych mikro i makroelementów oraz witamin. Jedna sprawdzona pastylka, a zdrowie fizyczne i niejednokrotnie to psychiczne człowieka, może być na zdecydowanie wyższym poziomie.

Dobre suplementy MyVita

Doskonałe suplementy MyVita (szukaj na evita.sklep.pl) znane są coraz szerszej liczbie Polaków, dla których na przykład suplementowanie witaminy D lub witamin z grupy B weszło już w krew. Coraz więcej wiedzą bowiem oni między innymi o tym, jak niedobór tych witamin negatywnie wpływa na zdrowie człowieka. Niestety Polacy mają często niedobory na przykład witaminy D. Ma to nie negatywny wpływ na przykład na stan zdrowia skóry, ale też na samopoczucie psychiczne.

Suplementy MyVita dla dzieci

O suplementach warto pamiętać również w przypadku dzieci. Suplementowanie jest ważne zarówno na etapie ich rozwoju prenatalnego, dlatego właśnie dla kobiet w ciąży przygotowano wiele skutecznych preparatów, które zawierają między innymi kwas foliowy lub DHA. Maluszkom po porodzie należy suplementować witaminę D, a w niektórych wskazanych przypadkach również witaminę K. Suplementy diety bardzo wspierają w procesie dochodzenia do zdrowia, zapewniają zdrowy rozwój i wzrost dla dzieci, a także dla dorosłych w każdym wieku.