Poznaj Naturę

Jakie są efekty amnesia haze? Popularny szczep sativa

amnesia haze

Pierwsza konopia sativa zawsze będzie wzbudzała zachwyt, ponieważ działa ona jak świetny lek, na poprawę nastroju i zmianę nastawienia do świata. Jeśli chodzi o jeden z najpopularniejszych szczepów Amnesia haze, można spodziewać się efektu, który znacząco zmieni percepcję świata na kilka godzin. Jak działa ta roślina znak zapytania co sprawia, że jest tak wyjątkowa?

Jaki efekt jest po zażyciu Amnesia haze?

amnesia haze

Efektem zażycia tego rodzaju konopi jest pobudzenie, a także podniesienie na duchu. Charakterystyczne są efekty, które są zwykle wywoływane utratą pamięci krótkotrwałej – użytkownicy mówią o byciu nieco oszołomionymi i wprawionymi w stan niepokoju, co często określa się paranoją. Czas trwania tych efektów może się różnić, ale zwykle najsilniejszy stan trwa około 40 minut po nim następuje euforia i pobudzenie, które trwa około 3,4 godzin. Można mówić tutaj o zmianie apetytu i chęci na zjedzenie czegoś słodkiego, a także nowego. Można zauważyć, że roślina jest dość intensywna jeśli chodzi o efekt zamglenia percepcji.

Co zapewnia charakterystyczny efekt amnesi?

Charakterystyczny efekt jest najprawdopodobniej spowodowany tym, że roślina wywodzi się z genetyki heise. Jest to jedna z najbardziej oryginalnych odmian, które do dziś są znane na całym świecie. Sama Amnesia powstała poprzez udział afgani, co sprawia, że jest to roślina z gatunku sativa. Może mieć efekt nieco rozluźniający ze względu na euforię. Zwykle na tą roślinę trzeba poczekać około 12 tygodni, dlatego nie jest ona dla osób niecierpliwych.