Poznaj Naturę

Odmiana marihuany Gorilla Glue: jak ją zastosować?

gorilla glue

Gorilla Glue jest dobrze znaną i bardzo chwaloną hybrydową odmianą sativy, która po raz pierwszy została wyhodowana przez Geisha Genetics. Odmiana ta charakteryzuje się słodkim, cytrusowym smakiem, takim jak skórka cytryny, i ostrym, sosnowym zapachem. Podczas palenia lub waporyzacji efekty działania tej odmiany są podobne do innych energetycznych hybryd sativy, takich jak Jack Herer i Sour Diesel. Są połączone z relaksem charakterystycznym dla indici takiej jak Blue Dream.

Efekty działania Gorilla Glue

Efekty działania odmiany Gorilla Glue są bardzo zróżnicowane. Podczas gdy z pewnością istnieją efekty uboczne związane z jej paleniem, istnieje również wiele korzyści wynikających z jej używania. Pozytywne efekty jej wykorzystywania obejmują zwiększenie apetytu, zmniejszenie bólu, zmniejszenie nudności, poprawę nastroju i zmniejszenie lęku. Efekty te są zróżnicowane w zależności od osoby. Odmiana ta zwykle ma działanie uspokajające i relaksujące, przy tym zwiększa skupienie na wykonywanych czynnościach.


Gorilla Glue (do kupienia na PanPestka.pl) jest odmianą, która zawiera zarówno THC jak i CBD. Stosuje się ją głównie do uśmierzania bólu. Szczep zyskał reputację jako zapewniający silne działanie przeciwbólowe i stymulujące, gdy jest prawidłowo stosowany. Odmiana ta jest świetna zarówno do celów rekreacyjnych, jak i leczniczych. Użycie jej zależy przede wszystkim od profilu kannabinoidowego – jest on zmienny w zależności od wybranych nasion.

Skąd wzięła się odmiana Gorilla Glue?

Odmiana Gorilla Glue została stworzona przez grupę hodowców na początku lat 90-tych, ale nie wiadomo kim dokładnie byli. Wiadomo, że te nasiona zostały skrzyżowane przez grupę farmerów z USA, którzy uprawiali swoje rośliny. Szczep ten słynie ze względu na swój duży rozmiar plonów i moc. Staje się coraz bardziej popularna wśród hodowców i konsumentów z uwagi na przystępną cenę.